fbpx

DOBA A CENA DORUČENÍ

 

Česká Republika

Cena dopravy se vždy vypočítává na stránce objednávky podle velikosti balíku. Po omezenou dobu je zdarma (sledujte oznámení v hlavičce stránky). Doručení je provedeno do druhého pracovního dne od datumu potvrzení objednávky, závisí ale na čase zadání objednávky a není garantováno.

Slovensko

Cena dopravy se vždy vypočítává na stránce objednávky podle velikosti balíku. Po omezenou dobu je zdarma (sledujte oznámení v hlavičce stránky). Doručení je provedeno za 2-3 pracovní dny od datumu potvrzení objednávky, závisí ale na čase zadání objednávky a není garantováno.

Ostatní země Evropy

Cena dopravy se vždy vypočítává na stránce objednávky podle velikosti balíku. Po omezenou dobu je zdarma (sledujte oznámení v hlavičce stránky). Doručení je provedeno do 5 pracovních dnů od datumu potvrzení objednávky, závisí ale na čase zadání objednávky a není garantováno. Seznam všech zemí, kam doručujeme najdete na stránce objednávky.

Ostatní země mimo Evropy

V současné době nedoručujeme na adresy mimo Evropu. Seznam všech zemí, kam doručujeme najdete na stránce objednávky.

 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

 

Jakmile je Vaše objednávka předána dopravci, obdržíte email se sledovacím číslem. Na odkazu najdete přesné informace o pohybu zásilky. 

 

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Zboží je možné vrátit do 14 dnů od jeho doručení. Mějte prosím na paměti, že zboží na zakázku není možné vrátit nebo vyměnit.

Instrukce k vrácení zboží najdete přiložené v balíku se zbožím.

Před žádostí o vrácení se prosím ujistěte, že zboží splňuje tyto podmínky:

– zboží musí být vráceno v původním stavu se všemi visačkami, ochrannými obaly

– zboží nesmí být neúplné, poškozené, nošené nebo upravené

– zboží musí být odesláno do 14 dnů od jeho doručení

Po obdržení vráceného zboží Vás budeme kontaktovat do 5 pracovních dnů. Jakmile se žádost zpracuje, bude Vám odeslána na účet příslušná částka nebo náhradní zboží.